خرید 30 مدل بهترین افتر شیو برای لطافت پوست بعد از اصلاح

  • 28 February 2021
  • 0 نظر
  • تیم تحریریه

چرا از افتر شیو استفاده می کنیم؟

برای خلاص شدن از دست موهای زائد بدن که هم شکل ظاهری بدی به بدن می دهند و هم باعث ایجاد بوی بد می شوند، چاره ای به جز از بین بردن آن ها نیست؛ یکی از آسان ترین و سریع ترین روش هایی که به این منظور استفاده می شود اصلاح با تیغ می باشد که اصطلاحا به آن شیو کردن می گویند. نگرانی تمام خانم ها و آقایان بعد از اصلاح بدن، بروز مشکلات خارش، خشکی پوست و حتی در بعضی از مواقع ایجاد جوش است که به راحتی با استفاده از افتر شیو حل شدنی است؛ فقط کافی است پس از هر بار اصلاح و اتمام استحمام از آن استفاده نمود و روی قسمتی که اصلاح شده، مورد استفاده قرار گیرد.

[irp]

چه نوع افتر شیوی را استفاده کنیم؟

برای تهیه ی افتر شیو بهتر است دو مورد زیر در نظر گرفته شود تا نتیجه ی مناسب همراه با رضایتمندی به دست بیاید.

1- مواد تشکیل دهنده ی افتر شیو

حتما هنگام تهیه ی افتر شیو باید به این نکته توجه داشت که مواد آن مناسب با پوست بدن بوده، باعث حساسیت نشود، برای این منظور بهتر است علاوه بر این که روی بسته بندی آن هنگام خرید به دقت مطالعه می شود، پس از خرید نیز روی قسمت کوچکی از پوست امتحان شود تا از سازگاری آن با پوست اطمینان حاصل گردد.

2- عطر افتر شیو

بوی افتر شیو باید هم از لحاظ این که مناسب آقایان و یا خانم ها می باشد در نظر گرفته شود و هم از لحاظ فصلی؛ چراکه مثلا استفاده از بوهای تند و گرم مناسب فصل های تابستانی نیست و باعث آزار شخص می شود، بخصوص این که رایحه ی بعضی از انواع افتر شیوها از هر استحمامی تا استحمام بعدی باقی می ماند.

محاسن استفاده از افتر شیو

جدای از برطرف کردن خارش، خشکی و جوش های ایجاد شده بعد از اصلاح بدن، به دلیل این که در مواد ترکیبی افتر شیو مواد نرم کننده و ویتامین های مختلف هم وجود دارد، برای سلامت پوست مفید بوده، در طراوت و زیبایی پوست نیز تأثیر گذار می باشد.