فواید 30 مدل سنگ پای دستی و برقی و چگونگی استفاده از آن + خرید آنلاین

  • 25 July 2020
  • 0 نظر
  • تیم تحریریه

سنگ پا یک دستگاه دستی است. این ماده با مواد ریز مانند فلز یا گلدانی با هدف لایه برداری ساخته می شود. مانند کاغذ سنباده، از بین بردن پوست سفت، مرده و صاف کردن آن کار می کند. کتابچه راهنمای کاربر وجود دارد که می توان آنها را با دست استفاده کرد و انواع برقی آن نیز وجود دارد.

سنگ پا دستی و برقی و کاربرد آنها

تاکنون از خود پرسیده اید که فواید سنگ پا دستی و برقی چیست؟ زنان علیرغم اینکه بیشتر از مردان نگران ظاهر پاها هستند، بیشتر مستعد تماس های پا هستند. خود کفش های چرخشی باعث ایجاد کالوس می شوند. کالوس لکه ای از پوست است که به دلیل تحریک، فشار و اصطکاک، ضخیم و سفت شده است. آنها به طور معمول در کف پا، به خصوص زیر پاشنه پا رشد می کنند. در صورت تماس مداوم با سطح، ممکن است روی کف دست یا زانو ایجاد شود، اما ما روی پاها تمرکز خواهیم کرد. ذرت که بسیار کوچکتر است، معمولاً در قسمت های بدون تحمل پوست مانند انگشتان پا اتفاق می افتد.

ذرت ها بیرون زدگی های زشت و اغلب تغییر رنگ دارند. پوست خشن و پوسته پوسته، اغلب دردناک است. بنابراین، اجازه دهید خلاص شوید؛ اما بهترین راه برای این کار چیست؟ بعضی ها می گویند سنگ پا دستی و برقی را امتحان کنید. برخی از مردم با سنگ پا خود قسم می خورند که واقعاً بهتر است؟

[irp]

سنگ پا چیست؟

آن یک دستگاه دستی است. این ماده با مواد ریز مانند فلز یا گلدانی با هدف لایه برداری ساخته می شود. مانند کاغذ سنباده، از بین بردن پوست سفت، مرده و صاف کردن آن کار می کند. کتابچه راهنمای کاربر وجود دارد که می توان آنها را با دست استفاده کرد و انواع برقی آن نیز وجود دارد. برخی افراد می گویند این فقط روی پوست های خشک کار می کند. برخی می گویند در صورت خیساندن نتایج بهتر می گیرید. دریابید چه چیزی برای شما مناسب است.

سنگ پا دستی و برقی پا چه می کند؟

این وسیله پوست خشک و ضخیم را از کف پا خارج می کند. از بین بردن پوست خشک لایه بالایی پوست باز می شود که در معرض اکسیژن بیشتری قرار می گیرد. این امر باعث می شود پاهای صاف و از نظر ظاهری سالم تر شوند. پر کردن پا می تواند مزایای زیر را ارائه دهد.

  • بهبود گردش خون
  • تمیز کردن پوست
  • کمک به خود ترمیم

 

چگونه از یک سنگ پا استفاده می کنید؟

ابتدا دقت که مناطق مشکل پای شما در کجا قرار دارد تا بتوانید روی آنها کار کنید. پا را بلند کنید و آن را روی زانو مقابل قرار دهید و پای خود را خم کنید. آن را در مقابل پا نگه دارید و از یک حرکت رو به پایین برای خراش دادن پوست استفاده کنید.

اگر روی پاشنه پا کار می کنید، پای خود را به سمت مچ پا ثابت نگه دارید و سنگ را به جلو و عقب مالش دهید. بعید است در مرکز پا کالوس زیادی داشته باشید؛ اما در صورت انجام حرکات دایره ای ملایم از اینجا استفاده کنید. گاهی اوقات متوقف شوید که احساس کنید که پای شما به اندازه کافی نرم است.

در صورت مشاهده هرگونه بریدگی، سوزش یا قرمزی کاملاً متوقف شوید. پس از اتمام کار، پاهای خود را به سمت پایین مالیده و آنها را با حوله تمیز کنید. ممکن است بخواهید در این مرحله از لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید. ماساژ به پاهای شما کمک می کند تا احساس آرامش کنند.

آیا از سنگ پا مرطوب یا خشک استفاده می کنید؟

حتی اگر تصمیم دارید که ابتدا پاهای خود را خیس کنید، باید حتما آنها را قبل از پر کردن حوله کنید. در هر صورت، پای شما باید تمیز باشد.

اگر در حالی که پاهای شما خشک است، پوست سخت را از بین می برید، توصیه می شود از یک سنگ پا برقی استفاده کنید. در مورد پای خود، همیشه باید آن را خشک نگه دارید.

هر چند وقت یکبار باید از یک سنگ پا استفاده کنید؟

حدود یک بار در هفته باید این کار را انجام دهید. مراقبت از پا باید یک چیز روزانه باشد، اگر چیز دیگری نیست اگر احساس می کنید که نیاز دارید، می توانید کمی بیشتر سنگ پا دستی یا سنگ پا برقی را استفاده کنید. دیابتی ها بسیار مستعد ابتلا به کالوس هستند؛ اما احتمالاً باید یک متخصص را برای معالجه به آنها مراجعه کنند. در صورت تجربه نوروپاتی از یک سنگ پا استفاده نکنید؛ زیرا ممکن است متوجه نشوید که به خودتان آسیب می رسانید.

آیا سنگ پا برقی تاثیر دارد؟

نه تنها آن کار می کند؛ بلکه سریعتر از سنگ پاهای دستی با نتایج بهتر و تلاش کمتری کار می کنند. برای اینکه ارزش پول خود را بدست آورید، حتماً با ویژگی های گسترده ای همراه باشید. شما ممکن است چیزی سبک وزن را دوست داشته باشید، به خصوص اگر مسافرت کنید.

سرعت های مختلف موتور همیشه یک امتیاز اضافی است. دسته باید زاویه دار باشد تا بتوانید بهترین قدرت و کنترل را داشته باشید. باتری های قابل شارژ و سرهای قابل تعویض نیز عالی هستند.

چگونه می توانم از سنگ پا برقی استفاده کنم؟

مدل های مختلف روش های استفاده خاص خود را خواهند داشت. دستورالعمل ها را بخوانید. البته باید از پا تمیز و خشک شروع کنید. از فایل پیاده روی برقی مطابق جهت استفاده کنید. از فشار بیش از حد استفاده نکنید.

 

بیش از ده ثانیه آن را در یک مکان نگه ندارید. به یاد داشته باشید که کند و ثابت در این مسابقه پیروز خواهد شد. بسیاری از سنگ پاهای خوب برقی، دارای ویژگی های ایمنی برای جلوگیری از صدمه زدن به خود هستند.