13 محصول رول ضد تعریق زنانه با قیمت ارزان

  • ۲ آذر ۱۳۹۸
  • ۰ نظر
  • تیم تحریریه

رول ضد تعریق زنانه چیست و چه کاربردی دارد؟

رول ضد تعریق زنانه یا همان دئودورانت در واقع نوعی عطر یا مواد خوشبو کننده است که در رایحه های مختلف وجود دارد و برای قسمت هایی از بدن مثل زیربغل که زیاد عرق می کند،از آن استفاده می شود. بسیاری از مردم با تعرق مشکل دارند، درست است که عرق کردن برای بدن مفید است ولی زیادی عرق کردن و بوی بد عرق گرفتن خجالت آور است. برای این منظور می توانید با روش های متفاوتی از شر بوی بد عرق خلاص شید. یکی از این روش ها برای خانم ها استفاده از رول ضد تعریق زنانه است.                                                                                                                                          همانطور که می دانید خود عرق بوی بدی ندارد ولی بعد از تعریق، باکتری های بد سطح پوست فعالیاتشان زیاد می شود و باعث ایجاد بوی بد عرق می شوند که غیرقابل تحمل است.

نحوه ی استفاده رول ضد تعریق زنانه

رول ضد تعریق زنانه را سعی کنید در اوایل صبح استفاده کنید چرا که غدد عرق هنوز فعال نشده اند و زمانی که رول ضد تعرق زنانه را برای قسمت مشخص استفاده می کنید؛ باعث می شود که باکتریهای سطح پوست از بین بروند و در صورت عرق کردن، عرق شما بوی بد ندهد.

رول ضد تعریق زنانه را همچنین زمانیکه دوش گرفته اید و بدن شما مرطوب است، استفاده کنید. چرا که دمای بدن هنگام دوش گرفتن کمی بالا می رود و منافذ پوست باز می شوند و باز هم شما عرق خواهید کرد و از آنجا که این باکتریها همیشه برروی سطح پوست وجود دارند باز بدن شما بوی بد می گیرد.

 انواع رول ضد تعریق زنانه

جدا از رایحه های مختلف رول ضد تعریق زنانه، این رول ضد تعریق کلا دو نوع دارد. یکی که فقط باکتریهای سطح پوست را از بین می برد و باعث می شود عرق شما دیگر بوی بد ندهد و دیگری که غدد عرق را غیرفعال می کند،نوع دوم آن به هیچ عنوان توصیه نمی شود چرا که بدن شما نیاز به تعریق دارد تا سموم را دفع کند.

  • نحوه نمایش کالاها

رول ضد تعریق زنانه شون مدل Pink Princess حجم 50 میلی لیتر

این رول ضد تعریق مناسب برای خانم ها می باشد و حجم این 50 میلی‌لیتر است . ماندگاری این رول ضد تعریق 24 ساعت و نوع رایحه میوه ها و چوب گیاهان خوشبو دارد. ضد حساسیت و بدون الکل می باشد، ضد تعریق و خوشبو کننده ، بدون ایجاد لک و سفیدی و فاقد پارابن می باشد.
۱۶,۴۹۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل Shower Fresh حجم 50 میلی لیتر

مناسب برای خانم ها ، حجم این رول ضد تعریق 50 میلی‌لیتر  است . ماندگاری 48 ساعته ، کشور مبدا برند فرانسه می باشد ، کاهش دهنده تعریق و فوق العاده موثر است .
۲۰,۰۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه رکسونا مدل Shower Fresh حجم 50 میلی لیتر

مناسب برای خانم ها می باشد ، حجم این رول ضضد تعریق 65 میلی‌لیتر است . ماندگاری 48 ساعته می باشد ، ضد حساسیت
 و بدون الکل می باشد و کشور مبدا برند ایران است.
۱۷,۴۹۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه مای مدل ویولت حجم 50 میلی لیتر

بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید.

۱۴,۸۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه شون مدل Tender Leaft حجم 50 میلی لیتر

یکی از چیزهایی که به غیر از پوشش و ظاهر افراد می‌تواند گویای شخصیت و حتی سلیقه‌ی آن‌ها باشد، رعایت نکات بهداشت فردی و بوی مطبوعی است که از آن‌ها به مشام دیگران می‌رسد. بوی نامطبوع و عدم آن می‌تواند بر روابط اجتماعی و شخصی افراد نیز بسیار تاثیرگذار است. رعایت این امر می‌تواند نکات مثبتی را آشکار سازد. رول ضد تعریق «تندر لیف»(Tender Leaf) از محصولات ضد تعریق «شون»(Schon) یکی از دئودورانت‌های موثر و خوشبو برای این منظور است. این محصول رایحه‌ای خنک از گل‌ها و برگ‌های سبز گیاهان جنگل دارد. هنگام استفاده از این رول، بویی که از آن به مشام می‌رسد باعث حس شادابی و لطافت در فرد می‌شود. خواص مفید گیاهان و میوه‌ها در طی مراحلی در فرمولاسیون مختلف این محصولات ترکیب شده تا اثرات درمانی خود را بگذارند. محصولات شون بسیار مناسب افرادی است که دوست‌دار طبیعت و محصولاتی با ترکیبات طبیعی هستند. این محصول مناسب خانم‌ها بوده که با ماندگاری 24 ساعته‌ی خود رضایت آن‌ها را در پی خواهد داشت.

۱۴,۹۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه مای مدل Tulip حجم 50 میلی لیتر

مناسب برای خانم ها ، حجم این رول ضد تعریق 50 میلی‌لیتر می باشد. دارای ماندگاری 24 ساعت است ، و بدون الکل می باشد . دارای رایحه خوشبو ، بدون ایجاد لکه روی لباس می باشد .فاقد الکل و دارای ماندگاری 24 ساعته می باشد .
۱۵,۹۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه مای مدل لوتوس حجم 50 میلی لیتر

بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید. دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری کنند. برای شروع باید بدانید که ضد عرق ها به وسیله ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می بندند اما دئودرانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می شوند.

۱۳,۶۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه شون مدل Silk Petal حجم 50 میلی لیتر

یکی از بهترین خاطراتی که می‌تواند از افراد در ذهن ما بماند، بوی خوشی است که از آن‌ها به مشام می‌رسد. رعایت بهداشت فردی و نظافت بدن یکی از مسائل مهم و ضروری زندگی روزانه‌ی تمام افراد است. استفاده از محصولات ضد تعریق برای کنترل عرق و پیشگیری از بوی نامطبوع ضروری و مفید است. رول ضد تعریق «سیلک پتال»(Silk Petal) از محصولات ضد تعریق «شون»(Schon) یکی از دئودورانت‌های موثر و خوشبو برای این منظور است. نت های اولیه دئودورانت سیلک پتال، رایحه سیب سبز و مرکبات تازه مثل لیمو ترش است که رایحه‌ی آن‌را دلپذیر کرده است. در انتها عطر آن با بوی شیرین وانیل و رایحه‌ی چوبی همراه می شود. برند شون در اصل برندی آلمانی به معنای زیبایی است. محصولات این برند توسط لابراتوار کریس اند کارل آلمان و در ترکیه تولید می‌شود. محصولات شون هم‌اکنون در ایران تحت لیسانس همین لابراتوار تولید و عرضه می‌شود.

۱۳,۹۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه روژه کاوایس مدل Absorb Plus حجم 50 میلی لیتر

این رول ضد تعریق دارای آلومینیوم کلروهیدرات(نمک آلومینیوم) بوده ، پودر جاذب ، دارای ویتامین E وترکیبات نرم کننده ، آنتی باکتریال ، فاقد الکل و فاقد پارابن می باشد.
۷۷,۸۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه نیوآ مدل بلک اند وایت کلیر حجم 50 میلی لیتر

تعریق یکی از طبیعی‌ترین عکس‌ العمل‌های بدن در مقابل گرما است اما اگر بهداشت لازم در مورد آن انجام نشود می تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند و حتی زننده‌ای شود. ممکن است با درمان‌هایی خاص بتوان مقدار تعریق بدن را کم و کنترل کرد اما امکان توقف صد درصد آن وجود ندارد؛ در این شرایط می‌توان از خوشبوکننده‌ها و ضد تعریق‌های متنوع متناسب با نوع پوست استفاده کرد. برند نیوآ (Nivea) که در زمینه تولید محصولات بهداشتی پوست و موی با کیفیت شناخته شده است، برای حل این مشکل مصرف کنندگان اقدام به تولید رول‌های ضد تعریق مردانه و زنانه با رایحه‌های مختلف برای انواع سلیقه‌ها کرده است. رول ضد تعریق 48 ساعته بلک اند وایت بدون الکل، رنگ و مواد نگهدارنده است و در حجم 50 میلی لیتر برای استفاده‌ی بانوان عرضه شده است. رول ضد تعریق نه ردی از سفیدی برروی لباس‌های تیره و نه لکه‌ی زرد بر روی لباس‌های روشن ایجاد می‌کند و محافظتی تمام و کمال را با خرید این رول برای مقابله با تعریق خود انجام داده‌اید.

۳۲,۵۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه سینره مدل Sense Of Life حجم 50 میلی لیتر

ضد تعریق سینره قابلیت بهره‌گیری از هر دو مکانیزم آنتی باکتریال و ضد عرق را دارد و در فرمولاسیون این محصول از گیاهانی مثل روغن درخت چای و عصاره‌ی مریم گلی با خاصیت آنتی باکتریال استفاده شده است تا از رشد میکروارگانیسم‌ها در محل جلوگیری کرده و از تجزیه عرق توسط این باکتری‌ها ممانعت به عمل می آورد. از سوی دیگر وجود عصاره‌ی گیاه دم اسب با دارا بودن خاصیت قابض باعث شده است تا از میزان ترشح عرق کاسته شده و کارایی محصول افزایش یابد؛ ترکیبات قابض این گیاه قادرند با پروتئین‌ها ترکیب شوند و رسوب ایجاد نمایند. این رسوب بر روی مجاری عرق نشسته، آنها را تنگ‌‌تر کرده و از ترشح عرق جلوگیری می‌کند. وجود مواد مرطوب‌کننده درعصاره‌ی دم اسب باعث حفظ رطوبت و الاستیسیته پوست می‌گردد. این فرآورده به صورت roll-on عرضه شده و استفاده از آن بر روی پوست به راحتی انجام می‌گیرد و بعد از مصرف سریعا خشک شده و از خود شوره باقی نمی‌گذارد.

۱۴,۵۰۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه مای مدل تولیپ حجم 60 میلی لیتر

بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید. دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری کنند.

۱۵,۶۹۰ تومان

رول ضد تعریق زنانه مای مدل جانگل حجم 50 میلی لیتر

بعضی چیزها در عین ناخوشایند بودن همیشه وجود دارند و بهتر است برای رهایی از دست آن ها فکر درستی داشته باشیم. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید.

۱۳,۴۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه